Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Yayınlama: 18.01.2023
68
A+
A-
Üniversitemize, 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Öğretim Üyesi alınacaktır.
İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Öğretim Üyeleri kadrolarına başvuracakların; bölümü belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) YDS ve dengi Yabancı Dil Belgeleri ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını vermeleri gerekmektedir. Başvurular posta ve e-posta yoluyla yapılır. Posta yoluyla gönderilecek belgelerin bir örneğinin aşağıdaki e-posta adresine de iletilmesi önemle rica olunur. Başvurular için posta adresi: Özyeğin Üniversitesi İnsan Kaynakları Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mah. Orman Sok.
34794 Çekmeköy – İSTANBUL E-posta adresi: ([email protected])
Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz.
Duyuru Başlama Tarihi : 16.01.2023
Son Başvuru Tarihi : 30.01.2023

 

Fakülte / YüksekokulBölüm/ Anabilim DalıProf.DoçentDoktor
Öğretim Üyesi
Açıklama
Hukuk FakültesiÖzel Hukuk2Doktorasını Özel Hukuk alanında yapmış olmak, Bilişim Hukuku ve Yapay Zekâ, Kripto Varlıklar, Blok Zincir
alanlarında çalışmış olmak, İyi derecede İngilizce bilmek,
Mühendislik FakültesiElektrik- Elektronik Mühendisliği1Doktorasını Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanında eğitim dili İngilizce olan bir üniversiteden almış olmak.
Yükseköğretim kurumlarında Elektrik-Elektronik Mühendisliği programlarında İngilizce ders vermiş olmak.
Görünür ışık haberleşmesi ve işbirlikçi/bilişsel haberleşmenin bilgi kuramı alanlarında çalışmalara sahip olmak. İlgili konularda önde gelen bilimsel dergilerde en az bir yayın yapmış ve atıflara sahip olmak. İlgili konularda uluslararası kitap veya kitap bölümü yazarı
olmak ve en az bir uluslararası patent başvurusunda bulunmuş olmak. İlgili konularda uluslararası
konferanslarda sunumlar vermiş olmak ve en az bir ulusal projede yürütücü veya araştırmacı olarak görev almış
olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.