24 Bin Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunundan Çifte Çağrı

24 Bin Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunundan Çifte Çağrı
Yayınlama: 26.05.2020
Düzenleme: 05.03.2021 22:50
904
A+
A-

Türkiye’de 37 üniversite programında okutulan, yaklaşık 24 bin mezunu bulunan 3301 nitelik kodlu emlak ve emlak yönetimi mezunları birlik ve beraberlik içinde; sosyal medyadan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ve yetkili sendika Bayındır Memursen’e çağrı yaptılar.

SAYIN YETKİLİLERE ÇAĞRIMIZDIR!

Bizler Emlak ve Emlak Yönetimi mezunlarıyız. Bu bölümün mezunları olduğumuz için de çok gururluyuz. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne 2020/3 atamasında sözleşmeli Büro Personeli olarak yerleşen 57 arkadaşımızın bugünlerde göreve başlamasının sevincini yaşayıp, 2020/6 atamasında da sözleşmeli Büro Personeli olarak Milli Emlak Genel Müdürlüğü’ne yerleşen 193 arkadaşımızı da tebrik ediyoruz. Fakat son günlerde Twitter mecrasından diğer bölümler kadro talebi bulunurken, bölümümüz ile ilgili algı yapılmasından dolayı da üzüntü duyuyoruz. Bu tarz algılara cevap verip polemiklere girmek istemiyoruz.

Çünkü her bölümün istihdam edilme çabasına saygı duyuyoruz. Onlarında aynı şekilde saygı duymasını umuyoruz. Emlak ve Emlak yönetimi mezunları olarak kadro talebinde bulunurken hiçbir zaman çizgimizden taviz vermeden, hiçbir bölüme algı yapmadan, doğru olanı yapmaya çalışıyoruz, nasip olursa yapmaya da devam edeceğiz. Çünkü bizlerin birinci önceliği her zaman görev aşkıyla vatandaşına, devletine en iyi şekilde hizmet vermektir.

Bu hizmeti de en iyi şekilde yerine getirmek için siz sayın yetkililerin sesimizi duymasını ve en kısa zamanda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü’ne kadrolu veya sözleşmeli atama ile istihdam edilmek istiyoruz.

EMLAK VE EMLAK YÖNETİMİ MEZUNLARI

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.