Ardahan Gazetesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Ardahan Gazetesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Yayınlama: 08.04.2015
Düzenleme: 05.03.2021 22:03
341
A+
A-

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Adaylann, 657 Sayılı Devlet Memurları ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Adaylann, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartlan taşımalan gerekmektedir. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar ile postayla yapılacakbaşvurular kabul edilmeyecektir.

Profesör kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 6 adet fotoğraf, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora veuzmanlıkbelg esi), doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma veyayınlannı kapsayan eserlerden 6 (altı)takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığı’na başvuracaklardır.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, askerlik belgesi, sağlık raporu, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora ve uzmanlık belgesi), yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığı’na başvuracaklardır.

Yardımcı Doçent adaylannın yabancı dil sınav tarihleri daha sonra belirlenecek ve adaylara başvurdukları birim tarafından duyurulacaktır. Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdanalacaklanonaylıaynntılıhizmetbekj esini başvuru bekjesineekleyerek ibraz edeceklerdir. Yurt dışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. Atamaların yapılabilmesi için adaylann durumunun ilan edilen kadro derecesine uygun olması gerekmektedir.

Duyurulur.

Tel: 04782117519

 

AKADEMİK İLANLARI KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLAYIN

BirimiBölüm / Anablllm DalıUnvanıDer.Ad.Açıklama
insani Bilimler ve Edebiyat FakültesiCoğrafya/ Fiziki CoğrafyaProf. Dr.11Fiziki Coğrafya (Jeomorfoloji) alanında doktora yapmış olmak.
iktisadi ve idari Bilimler FakültesiSiyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi/Siyaset ve Sosyal BilimlerYrd.Doç.11“Neoliberalleşme ve Sivil Toplum Kuruluşlarf’konusundadoktora yapmışolmak.
insani Bilimler ve Edebiyat FakültesiCoğrafya/ Fiziki CoğrafyaYrd. Doç.31“Coğrafik Habibat”üzerineçalışma

yapmışolmak.

insani Bilimler ve Edebiyat FakültesiÇağdaş Türk LehçeleriYrd. Doç.41“Türkçe ve Kırgızca” konusunda doktora yapmışolmak.
MühendislikFakültesiBilgisayar Mühendisliği/YazılımYrd. Doç.41
İktisadi ve idari Bilimler Fakültesiİşletme/ Yönetim ve OrganizasyonYrd. Doç.41“Etik Liderlik ve Örgütsel Adalet” konusunda doktora yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri YüksekokuluHemşirelikYrd. Doç.41Psikiyatri Hemşireliği alanında doktora yapmış olmak.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.