Önlisans Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerleri Kadro Bekliyor!

Önlisans Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerleri Kadro Bekliyor!
Yayınlama: 23.08.2017
Düzenleme: 05.03.2021 22:48
1.423
A+
A-

Kariyer Memur, Sosyal Medya Hesabımızın Üzerinden Bize Ulaşan Bir Ziyaretçimizin Bize Gönderdiği Maili Sizlerle Paylaşıyoruz.

Önlisans Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerleri kamuda kendilerine yeteri sayıda kadro açılmamasından şikayetçi..


“Önlisans Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerleri Mezunlarının Önü Açılsın”
sloganıyla sosyal medyada (3233 Doğalgaz ve Sıhhi Tesisat Platformu) platform oluşturan Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerleri, merkezi alımlarda kendilerine daha fazla kadro ve atama sayısı verilmesini istiyor.


Mağdur olduklarını bir dilekçe anlatan
Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerleri devlet kurumlarından atama talep ediyor. İşte o dilekçelerden birisi..


2013 yılı Erciyes Üniversitesi Gaz ve Tesisat Teknolojisi mezunuyum. Günümüzün olmazsa olmazı enerji kaynaklarının vazgeçilmezi olan doğalgaz enerji sektöründe işsizliğe rağmen meslek yüksek okulları mezun vermeye devam ediyor. Devletimizin hemen hemen tüm kurumlarında tekniker pozisyonundaki Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerlerine ihtiyaç olmasına rağmen özel şirketlere ihale ile verilip ihtiyacın bu şekilde giderilmesinden son derece rahatsızız. Yaklaşık 15 yıldır bu bölüm ve bu bölümün branşlarından mezun olanlar olarak devletimiz bize her atama döneminde yok denecek kadar çok az bir kadro sayısı veriyor.


Bizler;
DOĞALGAZ, ISITMA VE SIHHİ TESİSAT TEKNOLOJİSİ, SIHHİ TESİSAT VE DOĞALGAZ, DOĞALGAZ VE ISITMA, DOĞALGAZ VE BORU HATLARI TEKNOLOJİSİ, GAZ VE TESİSATI TEKNOLOJİSİ mezunları olarak gereğinin yapılmasını saygılarımızla arz ve talep ederiz.

 

Kariyer Memur olarak mağdur adaylarımızın sesi olmaya devam edeceğiz…

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.